Tworzenie aplikacji mobilnych

Jedną z usług, które oferujemy naszym klientom, a także metodą działań, którą marki mogą wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, jest tworzenie aplikacji mobilnych.

W Page interactive tworzymy aplikacje dla klientów biznesowych. To dla nich doskonały sposób promocji i dotarcia do klientów.

Aplkacje na Twój Telefon

Trzeba pamiętać, że dzisiejszy internauta przegląda sieć nie tylko na komputerze. Smartfony i tablety to już nie tylko dodatkowe źródło, ale często wręcz główny generator ruchu. Wymogiem jest posiadanie strony internetowej w pełni responsywnej (czyli takiej, która przystosowuje się do wielkości każdego ekranu) lub przynajmniej wersji mobilnej. Bardzo często jednak dla użytkownika łatwiej i wygodniej będzie mieć kontakt z usługą od razu, bez potrzeby otwierania przeglądarki i wpisywania adresu. Dlatego wielu naszym klientom proponujemy tworzenie aplikacji mobilnych. Jednakowo do użytku wewnętrznego w firmie, a także publicznych, dostępnych dla wszystkich  użytkowników najpopularniejszych platform mobilnych iOS oraz Android.

Tworzenie i Projektowanie Aplikacji Mobilnych

Dbamy o każdy detal wypuszczonej przez nas aplikacji. Wiemy, że tworzenie aplikacji mobilnych to zadanie które wymaga perfekcji. Musi być lekka, by nie zajmowała cennego miejsca na urządzeniu użytkownika. Musi być intuicyjna i przejrzysta, by każdy szybko zrobił to, do czego ona służy. Musi być przede wszystkim piękna, bo użytkownik chce patrzeć na ładne rzeczy. Dlaczego miałby instalować i korzystać aplikację, której wygląd mu się nie podoba?

Podsumowując: tworzenie aplikacji mobilnych to praca, w której liczy się pierwszy efekt. Użytkownik nie zainstaluje aplikacji, która nie spełnia stu procent jego wymagań.