Strony www Warszawa

Proces budowania strony WWW warszawa to wyznacznik jakości agencji reklamowej. To właśnie liczba etapów pracy przy projektowaniu strony www świadczy o profesjonalizmie wykonawcy lub jego braku doświadczenia. Czym zatem powinna charakteryzować się praca najlepszych na rynku? Spieszymy z odpowiedzią, przedstawiając zarazem optymalny schemat zadań przy  projektowaniu i wdrażaniu strony www. Warszawa czy każde inne miasto – powinno to wyglądać tak samo, niezależnie do kraju czy rodzaju strony.

Na początku należy przeprowadzić analizę aktualnej strony www, skonsultować z klientem wszystkie prace i wspólnie przedyskutować liczbę i rodzaje podstron lub zakładek.

Strony WWW w Warszawie

Kolejnym etapem jest makieta strony www, czyli dokładna rozpiska wszystkich elementów, wraz z zaznaczoną ścieżką pomiędzy nimi. Potem, mając już za sobą analizę i patrząc na sporządzoną makietę, można przystąpić do prototypownia. Prototyp to po prostu dokładniejsza, interaktywna wersja makiety, z zaznaczonymi także formatami poszczególnych elementów – jakiej wielkości będą sekcje, slidery, ile zdjęć i jaki układ treści.

Dopiero po tylu krokach można w pełni przygotowanym przystąpić do projektowania graficznego strony www. Warszawa jest tutaj podobna do wszystkich miast – użytkownicy bowiem wszędzie zwracają uwagę na to samo. Strona musi być przede wszystkim ładna, ale także funkcjonalna.

Zaawansowane strony internetowe w Page Interactive

W Page interactive przykładamy największą wagę do projektów graficznych naszych stron internetowych. Dopiero gdy każdy, najmniejszy element spełnia nasze wysokie wewnętrzne wymogi, oraz gdy podoba się klientowi, przekazujemy go do pocięcia i wdrożenia naszym programistom, frontendowcom i backendowcom.

Po ich pracy następuje jeszcze okres finalnych testów. Dopiero po nich, gdy mamy sto procent pewności, że wszystko jest idealnie, oddajemy klientom nasze strony www. Warszawa, ale także inne miasta w Polsce i Europie już korzystają z naszych usług.