Zapytanie ofertowe MENU
Zapytanie ofertowe MENU

PAGE Interactive i Simba Toys dla filmu Auta 3

W każdym z nas kryje się dziecko. Któż nie chciałby wrócić do czasów, gdy po szkole rzucał plecak i sięgał po ulubione zabawki? Jedną z nich na pewno był zdalnie sterowany samochód.

PAGE Interactive daje szansę na powrót do tych lat, a wszystkim rodzicom możliwość wyboru prezentu dla swoich pociech. Agencja, wraz z firmą Simba, dystrybutorem zabawek marki Dickie Toys, przygotowała specjalną stronę reklamującą najnowszą zabawkę z filmu Auta 3.

To wyjątkowa okazja, by wcielić się w swoich ulubionych bohaterów filmu Disneya i przeżyć emocje towarzyszące wyścigom samochodowym. Wcielając się w Zygzaka McQueen, jego towarzyszkę Cruz Ramirez lub rywala – Jacksona Sztorma będziemy mieć szansę driftować, kręcić zwariowane bączki a nawet palić gumę na starcie.

Dedykowana zabawkom strona www.poznajzygzaka.pl zbudowana jest w konwencji klasycznego landingpage, wzbogacona o elementy, które przenoszą użytkownika w dynamiczny świat wyścigów. Slider zastąpiono spotem reklamowym, który łączy fragmenty filmu i ujęcia zabawki. Podczas scrollowania efektem paralaksy wjeżdża na stronę Zygzak McQueen, przenosząc nas do sekcji z recenzjami użytkowników. Na stronie znajdują się informacje o cenie i sklepach, w których można nabyć zabawki.

Agencja PAGE Interactive odpowiadała za projekt graficzny i wdrożenie strony, a także za film reklamowy.

Zapraszamy na www.poznajzygzaka.pl

Comodo SSL