Zapytanie ofertowe MENU
Zapytanie ofertowe MENU

Nowa strona dla marki zegarków Edifice

Od dwóch lat trwa bardzo owocna współpraca agencji PAGE Interactive oraz grupy ZIBI S.A. W tym czasie mielismy przyjemnośc wdrożyć między innymi takie projekty jak strona Zibi.pl, Casio G-shock i Casio retro, a także odpowiadać za odświeżenie logotypu grupy i stworzenie księgi znaku.

Teraz pragniemy zaprosić wszystkich do nowej odsłony oficjalnej strony zegarków Edifice. Te wyjątkowe czasimierze od Casio łaczą w sobie sportowy charakter z nutą elegancji. Jak zawsze w przypadku tego producenta, wraz z wyrózniającym się designem idzie w parze jakośc wykonania i precyzja zastosowanych mechanizmów.

Projektując tę stronę postawilismy sobie za cel maksymalne wyeksponowanie produktów. Już z poziomu striny głównej mamy dostęp do najpopularniejszych modeli, listy technologii oraz informacji o ambasadorze marki, który bardzo mocno promuje Edifice.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www.zibi.pl/edifice. Tymczasem wracamy do kolejnych projektów, już niedługo zaprezentujemy Wam nowe serwisy, które tworzymy spewcjalnie dla grupy ZIBI.

Comodo SSL