Zapytanie ofertowe MENU
Zapytanie ofertowe MENU

Międzynarodowe targi World Hosting Days

Ostatnie dni marca upływają całej branży związanej z chmurą i hostingowej pod znakiem WHD. Międzynarodowe targi World Hosting Days gromadzą rok rocznie tysiące osób związanych z budową i zarządzaniem stronami www w niemieckiej miejscowości Rust, w parku rozrywki Europa. W tym roku agencja PAGE Interactive miała zaszczyt uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Targi WHD odbywają się od 2003 roku. Podczas nich przedstawiciele największych firm związanych z infrastrukturą www dyskutują o najnowszych technologiach wykorzystywanych do pracy oraz o przyszłości branży. Dzięki swojemu unikalnemu programowi i atmosferze World Hosting Days to obecnie największa tego typy impreza na świecie. Poruszane są tutaj tematy dają uczestnikom pełen obraz sytuacji w branży hostingowej oraz pozwala na wyciągnięcie wniosków odnośnie jej przyszłości.

W tym roku, podczas tygodniowego wydarzenia, przez hale WHD przewinęło się ponad 6500 osób. Podczas samego wydarzenia wygłoszono 120 prelekcji, a swoje usługi zaprezentowało ponad 200 wystawców w całego świata. Agencja PAGE Interactive, jako jedna z niewielu polskich firm, może poszczycić się uczestnictwem w tej wyjątkowej imprezie.Comodo SSL