PAGE Interactive

MENU

MENU
PAGE Interactive

MENU

MENU

Nowa strona dla marki zegarków Edifice

Od dwóch lat trwa bardzo owocna współpraca agencji PAGE Interactive oraz grupy ZIBI S.A. W tym czasie mielismy przyjemnośc wdrożyć między innymi takie projekty jak strona Zibi.pl, Casio G-shock i Casio retro, a także odpowiadać za odświeżenie logotypu grupy i stworzenie księgi znaku.

Teraz pragniemy zaprosić wszystkich do nowej odsłony oficjalnej strony zegarków Edifice. Te wyjątkowe czasimierze od Casio łaczą w sobie sportowy charakter z nutą elegancji. Jak zawsze w przypadku tego producenta, wraz z wyrózniającym się designem idzie w parze jakośc wykonania i precyzja zastosowanych mechanizmów.

Projektując tę stronę postawilismy sobie za cel maksymalne wyeksponowanie produktów. Już z poziomu striny głównej mamy dostęp do najpopularniejszych modeli, listy technologii oraz informacji o ambasadorze marki, który bardzo mocno promuje Edifice.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www.zibi.pl/edifice. Tymczasem wracamy do kolejnych projektów, już niedługo zaprezentujemy Wam nowe serwisy, które tworzymy spewcjalnie dla grupy ZIBI.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  Pierwsza edycja uniFairs, 16 listopada, Warszawa

JESTEŚMY DOSTĘPNI OD ZARAZ

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my znajdziemy rozwiązanie. Proste, prawda?

Share This